Linki - EL-MAX Prace Wysokościowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Linki

O Nas
mycie okien
na gołębie
odśnieżanie dachu

Mycie okien trudnodostępnych
Nasza firma specjalizuje się w pracach na wysokościach i jednym z głównych gałęzi naszej działalności jest mycie okien trudno dostępnych. W profesjonalny sposób myjemy okna, zawsze optymalizując koszty wykonania usługi. Zaufało nam już wiele firm i instytucji Państwowych. Przy pracach polegających na myciu okien korzystamy głównie z dostępu linowego następnie z drabin jak i rusztowań, w skrajnych przypadkach z podnośnika koszowego.

www.taniemycieokien.pl

Kolce i siatki na ptaki
Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi zabezpieczeniami na ptaki. Dopasowujemy zawsze najlepsze rozwiązanie zabezpieczenia przed ptactwem. Korzystając z szerokiej gamy produktów zabezpieczających jesteśmy w stanie dopasować w 100% odpowiedni system który spełni swoją rolę, oraz będzie optymalny co do kosztów.
W celu zapoznania się ze szczegółami oferty w postaci zabezpieczeń na ptaki zapraszamy na naszą stronę


www.kolceprzeciwptakom.pl

Odśnieżanie dachów
Odśnieżanie dachów
Nasza firma zajmuje się profesjonalnym odśnieżaniem dachów skośnych i płaskich, małych jak i wielko powierzchniowych. Konkurencyjne ceny odśnieżania, szybki czas reakcji, nie powodujemy uszkodzeń dachu oraz bezpieczne wykonywanie zlecenia to główne atuty naszej firmy.
W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą odśnieżania dachów zapraszamy na naszą witrynę poświęconą właśnie temu zagadnieniu
www.tanieodsniezaniedachow.pl

malowanie dachów

Prace wysokościowe
Nasza firma zajmuje się pracami na wysokościach w szczególności z dostępu linowego. Dlaczego prace wysokościowe? Ponieważ łącząc pasję wspinaczki i wypraw w głąb ziemi z umiejętnościami budowlanymi wykonujemy to co potrafimy najlepiej. Wykonując prace na wysokości kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i jakość wykonania usługi.  Świadcząc usługi korzystam ze sprzętu renomowanych firm. Korzystając z naszych usług mają państwo pewność że prace zostaną wykonane solidnie i terminowo.
prace alpinistyczne

Kominki Kraków
Współpracujemy z firmą ELKOM z Krakowa która kompleksowo wykonuje zabudowy pieco – kominków. Firma ta zajmuje się tym zagadnieniem począwszy od wizji lokalnej, i projektu aż po sprzedaż i montaż wkładów powietrznych oraz wodnych wraz z zabudową. W ofercie firmy jest bardzo szeroka gama wkładów i zabudów , które to na pewno zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta
W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy ELKOM zapraszamy na ich oficjalną stronę  
www.elkominki.pl

Profesjonalne malowanie dachów z blachy, blachodachówki, malowanie elewacji.

Malowanie dachu pokrytego blachą, blachodachówki czy elewacji , nie jest prostym zadaniem . Wszystkie prace wykonujemy przy zastosowaniu materiałów z najwyższej półki co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawia idealne połączenie malowania.
Dobieramy też odpowiednie farby do malowania dachu i eleacji. Zawsze służymy poradą czym pomalować dach czy elewację.  

firma malująca dachy
.

 

Świadczymy usługi z dziedziny budowlanej a w szczególności remonty, konserwacje i wykończenia. Blisko 10 letnie doświadczenie w branży remontowo budowlanej, dzięki którym efekt końcowy jest murowany. Korzystając z materiałów z najwyższej półki jest gwarancją najwyższej jakości produktów. W połączeniu z profesjonalizmem naszych usług jest gwarancją najwyższej jakości.
Firma remontowa

Firma Sprzątająca ELMAX jest w 100% profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą sprzątającą.
Świadczymy usługi porządkowe wewnątrz (sprzątanie biur, galerii handlowych, sklepów) i na zewnątrz obiektów (sprzątanie nieruchomości, sprzątanie osiedli, mycie elewacji).
Działamy głównie na południu kraju w takich miastach jak: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Rzeszów, Katowice, Gliwice, Kielce.

Firma sprzątająca

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego