O firmie - EL-MAX Prace Wysokościowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

O firmie

O Nas

O firmie

Firma EL-MAX od samego początku specjalizuje się pracami na wysokościach. Dzięki metodom alpinistycznym dostajemy się w najmniej dostępne miejsca, świadcząc usługi takie jak: mycie okien, odśnieżanie dachów oraz montaże kolców przeciw ptakom.

Działamy na rynku od ponad 8 lat z siedzibą w mieście Kraków, lecz podejmujemy każde wyzwanie niezależnie czy jest to Kraków, Zakopane, Tarnów lub inne miasto na terenie Polski.

Łączymy prace remontowo-budowlane i usługi wysokościowe, co sprawia, że nie ma dla nas miejsc niedostępnych. Świadczyliśmy już usługi w wielu miastach polski ku zadowoleniu naszych klientów i zleceniodawców.

Sprawdziły nas już wiodące marki, wielkie galerie handlowe, instytucje Państwowe. Więc nie zwlekaj i dołącz do tego grona.

Nasza specjalizacja to branża budowlana oraz prace wysokościowe wykonywane za pomocą specjalistycznych metod alpinistycznych.

Charakteryzuje nas: wytrwałość, sumienność, i kompleksowość usług zarówno budowlanych jak i prac na wysokościowych. Nasze prace z dziedziny budowlanych doceniły między innymi takie firmy jak sescom s.a., plaza Kraków, oraz liczne sieci sklepów na terenie polski, natomiast jeśli chodzi o prace na wysokościach, świadczymy usługi mycie okien, czyszczenia elewacji, wind szklanych, dla takich firm jak impel, czy dussmann. A także prac montażowych związanych z dziedziną prace wysokościowe, w takich miejscach jak szpital im. Świętego Ludwika, czy też kamienic na Kazimierzu.

Szeroka gama usług wysokościowych jak i prac ogólno budowlanych sprawia, iż wykonujemy polecone nam zadania kompleksowo i terminowo.

W przypadku chęci podjęcia współpracy prosimy o kontakt a do Państwa dyspozycji dotrze zgrany zespół, który wykona przez Państwa postawione zadanie szybko i solidnie.

 

Region Podkarpacki i Świętokrzyski  
tel: 501-969-227
E-Mail:  alorek87@gmail.com  lub  biuro@el-max.com.pl

Region Małopolski i Śląski
tel: 661-730-840
E-Mail: slaweklorek@onet.eu lub biuro@el-max.com.pl


Firma usuwająca glony
Kolce przeciw ptakom
Firma myjąca okna trudno dostępne
Firma myjąca elewację szklaną
Wezwania awaryjne
Siatki przeciw ptakom
odśnieżanie dachu
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego