Odśnieżanie dachów - EL-MAX Prace Wysokościowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Odśnieżanie dachów

Oferta > Prace wysokościowe

ODŚNIEŻANIE DACHÓW - USUWANIE ŚNIEGU Z DACHU - USUWANIE SOPLI ORAZ NAWISÓW ŚNIEŻNYCH

Oferujemy usługi odśnieżania dachów płaskich jak i dachów pochyłych, wykorzystując techniki linowe. Możliwie najkrótszy czas reakcji sprawia iż zagrożenie obciążenia dachu śniegiem jest maksymalnie zoptymalizowane. Odśnieżanie dachu bez względu na porę dnia lub nocy. Odśnieżamy również przy ciężkich warunkach atmosferycznych, ponieważ mamy pełną świadomość iż każdy dach ma swoją wytrzymałość i lepiej nie sprawdzać czy jest wstanie wytrzymać jeszcze trochę.

Wielokrotnie zdarzało się nam odśnieżać dachy w momencie gdy zaczynały przeciekać, klient który czekał do ostatniej chwili z odśnieżaniem poniósł w tym przypadku dwa koszty. Usługi odśnieżanie dachu i naprawy dachu. Nie jedna osoba stwierdzi aż dwie usługi, my wiemy że ten klient miał jednak trochę więcej szczęścia i zdążył w ostatniej chwili zamówić usługę odśnieżanie dachów i zapobiec jego zawaleniu pod naporem śniegu.

Wielu klientów sugeruje się również tak zwanymi normami śniegowymi które przewiduje protokół zdawczo odbiorczy wykonawcy dachu. W przypadku nowych budynków ma to prawdomówność, ale kilku lub nawet kilkunastoletnie budynki mogą mieć już tą normę niższą niż w momencie oddania budynku do użytku, spowodowanym po prostu tzw. Zmęczeniem materiału.

Szanowny kliencie, zarządco budynku, nie zwlekaj do ostatniej chwili z odśnieżeniem dachu i pamiętaj że norma śniegowa nie daje 100% gwarancji. Ważną kwestią jest to że często 40 cm puchu śnieżnego potrafi zrobić mniejsze szkody niż 15 cm mokrego śniegu którego nacisk na metr kwadratowy potrafi sięgać nawet 200 do 300 kilogramów na metr kwadratowy dachu.

PAMIĘTAJ!!!

Śnieg zalegający na dachu jest niebezpieczny i należy go usuwać w sposób kontrolowany. Najlepiej powierzyć to fachowcom. Dlatego też

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy usługę odśnieżania dachu oraz usuwania sopli, nawet z najbardziej niedostępnych miejsc w konkurencyjnej cenie.

Nasi pracownicy wyszkoleni są w pracach na wysokości, na co posiadają odpowiedni certyfikat. Posiadają również doświadczenie i wiedzę na temat odśnieżanie dachu, dlatego odpowiednio zatroszczą się, aby praca przebiegła szybko, sprawnie i solidnie.

odśnieżanie dachu
odśnieżanie
usuwanie nawisów śnieżnych

Region Podkarpacki i Świętokrzyski  
tel: 501-969-227
E-Mail:  alorek87@gmail.com  lub  biuro@el-max.com.pl

Region Małopolski i Śląski
tel: 661-730-840
E-Mail:  slaweklorek@onet.eu  lub  biuro@el-max.com.pl


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego