Tynki - EL-MAX Prace Wysokościowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Tynki

Oferta > Prace wykończeniowe

Nasza firma zajmuje się usługami tynkowania ścian

Wykonujemy tynkowanie ścian wewnętrznych w domkach jedno rodzinnych a także w budynkach wielorodzinnych takich jak kamienice oraz bloki. Korzystamy tylko z najlepszych marek dostępnych tynków. Korzystając z naszej firmy macie Państwo pewność iż tynkowana ściana będzie pokryta dobrze dobranym materiałem przez zespół dobrze znający temat tynkowania ścian. Na każdą wykonaną usługę tynkowania ścian udzielamy pisemnej GWARANCJI!

Poniżej przedstawiamy Państwu Tynki z jakich najczęściej korzystamy
Rodzaje Tynków:

- Tynki Gipsowe: wykonuje
my je techniką jednowarstwową, od razu wykańczając powierzchnię ostatecznie. Są łatwe do wygładzania, przy czym powstaje mała ilość odpadów, są szybkoschnące i pozwalają uzyskiwać wysokie wydajności tynkowania.

- Tynki Dekoracyjne: wykorzystywane są głównie jako warstwa wykończeniowa w systemach dociepleń ścian zewętrznych, ale coraz częściej stosuje sie je takźe wewnątrz.


- Tynk Silikonowo-Akrylowy: służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Stanowią trwałą wyprawę tynkarską o bardzo niskiej nasiąkliwości powierzchniowej, podwyższonej elastyczności oraz paroprzepuszczalności, odporną na zabrudzenia oraz czynniki atmosferyczne.

- Tynki Mozaikowy: do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Region Podkarpacki i Świętokrzyski  
tel: 501-969-227
E-Mail:  alorek87@gmail.com  lub  biuro@el-max.com.pl

Region Małopolski i Śląski
tel: 661-730-840
E-Mail: slaweklorek@onet.eu lub biuro@el-max.com.pl

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego